УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » 15 червня 2017 року відбулося розкриття тендерних пропозицій щодо виконання робіт з капітального ремонту автодороги М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці Лубни – Полтава.

15 червня 2017 року відбулося розкриття тендерних пропозицій щодо виконання робіт з капітального ремонту автодороги М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці Лубни – Полтава.

15 червня 2017 року у приміщенні Державного агентства автомобільних доріг України (Київ, вул. Фізкультури, 9) о 14.15 відбулося розкриття тендерних пропозицій щодо виконання робіт з капітального ремонту автодороги М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці Лубни – Полтава.

Цей проект реалізується  за рахунок кредиту Світового банку.

Тендерні  пропозиції надали 8 будівельних компаній:

1. China Civil Engineering Construction Corporation (КНР)

2. Azvirt LLC (Азербайджан)

3. Sogut Insaat Sanayi ve Ticaret A.S. (Туреччина)

4. СП AUTOMAGISTRAL-PIVDEN (Україна) та INTECA RYAPI (Туреччина)

5. Sinohydro Corporation Ltd (КНР)

6. Xinjiang Communications Construction (Group) Co., Ltd. (КНР)

7. СП Alke Insaat Sanayi ve Ticaret OJSC (Азербайджан) і EN-EZ Insaat Sanayi ve Ticaret A.S. (Туреччина)

8. ONUR TAAHHÜT TAŞIMACILIK İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş. (Туреччина)

Тендерним комітетом Укравтодору будуть оцінені тендерні пропозиції учасників згідно з критеріями, зазначеними в тендерній документації. Результати тендеру будуть оприлюднені після проведення оцінки та погодження її зі Світовим банком.

Усі процедури відбуваються у відповідності до Посібника із закупівель товарів, послуг та робіт, затвердженого Світовим банком.

Тендер на виконання робіт з капітального ремонту автодороги М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці Лубни – Полтава проводиться на обсяг робіт, що залишився невиконаним після розірвання минулого року контракту з Todini.