Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » 2016 рік став визначним для Львівщини

2016 рік став визначним для Львівщини

В переддень Нового року усі ми згадуємо про свої успіхи і не тільки, котрі трапились з нами в році, що минає. Проте, той, хто нічого не робить, той  не припускається помилок. Доводилось приймати непрості рішення. Однак, попри усі труднощі, у нас багато позитивних результатів, завдяки спільній роботі органів державної та місцевої влади, громадськості, котра прискіпливо стежила за ходом проведення ремонтних робіт.

Підводячи підсумки роботи у 2016 році, Служба автомобільних доріг у Львівській області спільно з підрядними організаціями досягли значного успіху в приведенні автомобільних доріг загального користування до належного стану.

Протягом 2016 року на автодорогах державного та місцевого значення дорожники оновили понад 500 км покриття. Це рекордні показники за час незалежності нашої держави. Окрім того, проведено значні об’єми робіт з покращення безпеки для усіх учасників дорожнього руху.  Львівщина стала лідером з ремонту доріг в Україні. Ремонтували не тільки дороги державного значення, а значну частину місцевих доріг.

Ремонт доріг фінансувався не лише державним коштом, а й за кошти бюджету Львівської області. Окрім того, роботи з ремонту дорожнього покриття здійснювались  за рахунок надходжень до спеціального фонду обласного бюджету, 50 відсотків від суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на території Львівської області.

На даний час Служба автомобільних доріг у Львівській області, в межах бюджетної програми «Покращення стану автомобільних доріг загального  користування Львівської області»,  розробляє проекти з капітальних ремонтів автомобільних доріг загального користування, які реалізовуватимуть у 2017 – 2019 роках, що дасть змогу привести мережу автомобільних доріг до належного стану.

Сподіваємось, що  2017 рік стане значно кращим для усіх нас.  Ми працюємо на те, щоб наступного будівельного сезону надалі залишатись лідером з ремонтів доріг в Україні. Очікуємо на підтримку і розуміння громадськості при здійсненні робіт. Спільними зусиллями зробимо наші дороги кращими, адже дороги – дзеркало економіки та стану держави.