Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » На автомобільній дорозі Т-14-16 Львів — Пустомити — Меденичі активно проводяться ремонтні роботи.

На автомобільній дорозі Т-14-16 Львів — Пустомити — Меденичі активно проводяться ремонтні роботи.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області підрядною організацією активно виконуються ремонтні роботи одночасно на кількох ділянках автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів — Пустомити — Меденичі.

В межах смт. Щирець проводиться поточний середній ремонт автомобільної дороги. На сьогоднішній день підрядником виконанні роботи з фрезерування існуючого дорожнього покриття, розбирання бортових каменів та влаштування дощової каналізації. Попереду роботи з влаштування основи з ЩПС та шарів асфальтобетонного дорожнього покриття.

На вказаній автомобільній дорозі також проводяться роботи з укріплення відкосу земляного полотна монолітним бетоном у с.Наварія.

Слід нагадати, що у м. Пустомити влаштовують дощову каналізацію. Крім цього, в межах міста проводиться капітальний ремонт на мостовому переході через річку Ставчанка, де зараз проводяться роботи з підготовки до бетонних робіт.