Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Дорожники Львівщини активно розпочали ліквідовувати аварійну ямковість

Дорожники Львівщини активно розпочали ліквідовувати аварійну ямковість

На автомобільних дорогах загального користування державного значення Львівщини дорожники активно розпочали роботи з ліквідації аварійної ямковості холодним асфальтобетоном. На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області ремонтні роботи дорожнього покриття виконуються одночасно у кількох напрямках.

На автомобільній дорозі загального користування міжнародного значення М-10 Львів — Краковець дорожники працюють на ділянці с. Підрясне - смт. Івано-Франкове.

Автомобільну дорогу М-11 Львів — Шегині ремонтують на ділянці с. Зимна Вода — м. Городок.

Дорога М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська. Ліквідацію аварійних вибоїн виконують на ділянці с. Гряда — м. Львів.

На автомобільній дорозі Західний обхід м.Львів дорожники забезпечують належний проїзд автотранспорту на ділянці смт. Рясна-Руська — с.Зимна Вода.

Також, шляховики виконують ремонтні роботи на автомобільних дорогах національного, регіонального та територіального значення. Зокрема, сьогодні роботи ведуться на дорозі Н-10 Стрий — Івано-Франківськ на ділянці об’’їзд м. Моршин

та на дорозі Т-14-18 Нижанковичі — Самбір — Дрогобич — Стрий в межах с. Гаї Верхні Дрогобицького району.

Загалом, для ліквідації аварійної ямковості на автомобільних шляхах державного значення Львівської області сьогодні, 7 лютого, задіяно 9 бригад робітників дорожнього господарства. Роботи виконуються з метою зниження аварійності на дорозі.

Служба автомобільних доріг у Львівській області просить водіїв звертати увагу на тимчасові дорожні знаки та дотримуватися швидкісного режиму.