Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан проїзду автомобільними дорогами державного значення Львівської області

Інформація про стан проїзду автомобільними дорогами державного значення Львівської області

Служба автомобільних доріг у Львівській області інформує про стан проїзду транспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення станом на ранок 8 січня.

Для забезпечення проїзду транспорту підрядні організації Служби автодоріг Львівщини працюють у посиленому режимі. 

Впродовж минулої ночі над ліквідацією снігопаду працювали 97 одиниць дорожньої техніки та 89 працівників. Для оброблення дорожнього покриття протиожеледними матеріалами використано близько 220 т ПСС (піщано-соляної суміші).  Станом на ранок 8 січня забезпечено належний проїзд транспорту автомобільними дорогами державного значення. Дорожній комплекс продовжує роботу для очищення дорожнього покриття від снігового покриву та оброблення його протиожеледними матеріалами.

За повідомленням синоптиків інформуємо про збереження сніголавинної небезпеки ІІІ рівня у гірській місцевості Львівщини впродовж 8 – 9 січня через снігопади та хуртовини.

Служба автомобільних доріг у Львівській області наголошує водіям на необхідності дотримання Правил дорожнього руху. ПАМ’ЯТАЙТЕ, “зимова дорога” вимагає більшої уваги та зосередженості. Будьте уважні та обережні під час руху!