Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Ліквідація аварійної ямковості

Ліквідація аварійної ямковості

        З метою забезпечення безпечного проїзду автомобільними дорогами загального користування Львівської області на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області проводяться роботи з ліквідації аварійної ямковості.

 

       Станом на 15.03.2018 р. з початку поточного року підрядними організаціями ліквідовано 512,00 м2 аварійної ямковості холодним асфальтобетоном на автомобільних дорогах загального користування Львівської області, які зазнали значних ушкоджень та руйнувань за зимовий період, внаслідок впливу частих, різких перепадів температури повітря. 

        Виконання робіт з ліквідації аварійної ямковості проводиться відповідно до відомчих будівельних норм України щодо проведення аварійних робіт з ліквідації ямковості на асфальтобетонному покритті автомобільних доріг у холодний період року за несприятливих погодних умов (ВБН В.3.2.-218-5425:2009).

       Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними за кермом, неухильно дотримуватись вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на дорожні знаки, не перевищувати дозволену швидкість, дбати про власну безпеку і безпеку інших.