Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Ліквідація аварійної ямковості на дорогах Львівщини

Ліквідація аварійної ямковості на дорогах Львівщини

На автомобільних дорогах державного значення Львівської області дорожники виконують роботи з ліквідації аварійної ямковості, яка виникає внаслідок коливань температурних показників та відлиги. Зараз найбільше руйнуються автомобільні дороги, ремонтні роботи на яких виконувалися у попередні роки (2008 – 2011рр. до «Євро-2012»).

Для забезпечення належного експлуатаційного стану дорожнього покриття та зниження аварійності дорожники проводять роботи з ліквідації ямковості на дорогах холодним асфальтобетоном, який призначений для роботи при низьких температурних показниках.

Роботи виконуються на дорогах міжнародного значення, а саме: М-10 Львів – Краковець, М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська, М-11 Львів- Шегині, М-06 Київ – Чоп, Західний обхід м. Львів, де спостерігається висока інтенсивність руху транспорту.  Ліквідовуватимуть ямковість також на інших автомобільних дорогах державного значення.

Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається до водіїв з проханням бути уважними  у місцях виконання ремонтних робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху та звертати увагу на попереджуванні дорожні знаки.