Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » На дорогах Львівщини можливий туман. Будьте обережні!

На дорогах Львівщини можливий туман. Будьте обережні!

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території області ввечері 28 січня із збереженням впродовж доби 29 січня місцями туман, видимістю 200 – 500 м. Через коливання температурних показників через позначку «0» на автомобільних дорогах можлива ожеледиця.

29 січня хмарно, вночі помірні, вдень невеликі опади (мокрий сніг, подекуди з дощем). Вітер південний з переходом на західний 5 – 10 м/с. температура повітря вночі 0 – 5 градусів морозу, вдень – від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла. Видимість в опадах 200 - 500 метрів.

З урахуванням таких погодних умов на автомобільних дорогах Львівщини збережеться І рівень загрози (жовтий), тобто можливі порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

У свою чергу, Служба автомобільних доріг у Львівській області інформує про цілодобову роботу дорожнього господарства. Впродовж дня на дорогах загального користування державного значення задіяно 63 одиниць дорожньої техніки та 34 робітників, для ліквідації зимової слизькості використано 283 т піщано – соляної суміші.

Служба автомобільних доріг у Львівській області просить водіїв врахувати вищезазначену інформацію про можливі ускладнення погодних умов при плануванні маршруту. Головне, дотримуватися Правил дорожнього руху, особливо швидкісного режиму та безпечної дистанції, а також відмовитися від небезпечних маневрувань.

Будьте уважні!