УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » На період складних погодних умов при Укравтодорі цілодобово працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення

На період складних погодних умов при Укравтодорі цілодобово працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення

З 14 січня на території України погіршились погодні умови: сніг та хуртовина з посиленням вітру, що може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення.

З метою вжиття необхідних заходів при Укравтодорі відсьогодні запрацював Штаб за участі представників Державного агентства автомобільних доріг України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, АТ «ДАК «Автомобільні дороги України», Державної служби України з безпеки на транспорті, Київської обласної державної адміністрації, Київської міської державної адміністрації, Асоціації міжнародних перевізників України, Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників України.

«До початку негоди Службами автомобільних доріг в областях приведено в готовність власні сили та засоби необхідні для забезпечення безперебійного руху дорогами державного значення. Крім того, до початку та в період погіршення погодних умов, для виконання превентивних заходів та недопущення виникнення ожеледиці та накопичення снігу, забезпечено роботу спецтехніки на найбільш проблемних ділянках автомобільних доріг.

Станом на 18 годину працює 1722 одиниць техніки та 1855 працівників, обмежень у русі немає» — зазначив Олег Федоренко, Начальник Штабу.

Цього року Штаб Укравтодору працює на базі ситуаційного центру, де використовуються сучасне обладнання та програмно-технічні рішення.

Для отримання інформації про стан проїзду автошляхами та оперативного реагування на надзвичайні ситуації — працює цілодобово гаряча лінія: (044) 287–11–40.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням дорожнього руху на дорогах державного значення, просимо звертатись до чергових диспетчерів служб в областях: https://bit.ly/3aAKPJs

Водіям великогабаритного транспорту радимо користуватися майданчиками для відстою, розташованих вздовж державних доріг. Для зручності, всі вони відзначені на Google-мапі: http://bit.ly/2WsAaZe.