Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація про стан автомобільних доріг державного значення Львівщини на ранок 25 січня

Оперативна інформація про стан автомобільних доріг державного значення Львівщини на ранок 25 січня

З вечора 24 січня на Львівщині розпочалися опади у вигляді снігу. Зранку 25 січня снігопади продовжуються. Температура повітря коливається в межах 11-5 градусів морозу.

Впродовж ночі дорожній комплекс працював у посиленому режимі. Для оперативного забезпечення належного проїзду транспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення задіяно 98 одиниць дорожньої техніки та 64 робітників, використано 868 т піщано-соляної суміші.

Станом на 10:00 годину 25 січня проїзд транспорту автомобільними дорогами державного значення забезпечений.

Дорожня техніка продовжує очищати автомобільні дороги від снігового покриву та обробляти протиежеледними матеріалами.

Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається до водіїв з проханням бути уважними та обережними, а також дотримуватися Правил дорожнього руху, особливо швидкісного режиму та безпечної дистанції. Також нагадуємо про наявні стоянки та майданчики в межах Львівської області для відстою транспорту у період негоди.

http://lv.ukravtodor.gov.ua/press/news/perelik_mists_tymchasovoho_vidstoiu_avtomobilnoho_transportu_na_avtomobilnykh_dorohakh_zahalnoho_korystuvannia_lvivskoi_oblasti.html