Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Про погодні умови та стан доріг державного значення

Про погодні умови та стан доріг державного значення

Служба автомобільних доріг у Львівській області інформує про стан проїзду автомобільними дорогами державного значення станом на 16 січня.

У зв’язку з погіршенням погодних умов дорожній комплекс Львівщини працює у посиленому режимі для забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту дорогами державного значення.

Через опади снігу, місцями мокрого снігу та коливання температурних показників від 7 градусів морозу вночі до 4 градусів тепла вдень на автомобільних дорогах можлива ожеледиця.  Такі погодні умови негативно впливають на рух транспорту автомобільними дорогами (зберігається І рівень загрози).

Впродовж 16 січня для ліквідації зимової негоди на автомобільних дорогах державного значення працювали 92 одиниць дорожньої техніки та близько сотні робітників, а також використано 1117 т протиожеледних матеріалів (піщано-соляної суміші). Станом на вечір 16 січня проїзд автомобільними дорогами державного значення забезпечений.

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України 17 січня на автомобільних дорогах Львівщини збережеться І рівень небезпечності – можлива ожеледиця. Вдень пориви південно-західного вітру 15 – 20 м/с. Крім цього, у зв’язку із хуртовиною в горах Львівської області зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається до водіїв з проханням бути максимально уважними під час руху та дотримуватися правил дорожнього руху.

Будьте обережні!