Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Р. Кандибор: “ Дорога має бути безпечною як для учасників дорожнього руху, так і для дорожників”

Р. Кандибор: “ Дорога має бути безпечною як для учасників дорожнього руху, так і для дорожників”

З початком ремонтно-будівельного сезону дорожні організації Львівщини розпочали активну підготовку.

Сьогодні, 1 березня, у приміщенні Служби автомобільних доріг у Львівській області під керівництвом начальника Служби Руслана Кандибора відбулася нарада з представниками підрядних організацій та Управління патрульної поліції у Львівській області, на якій обговорювали безпеку на дорозі.

“Дорога має бути безпечною як для учасників дорожнього руху, так і для робітників дорожньої галузі, які виконують ремонтно-будівельні роботи на автомобільних дорогах” - зазначив Руслан Кандибор.

Основним питанням для безпеки — це правильна організація та регулювання дорожнього руху у місцях виконання дорожніх робіт.

Присутніх ознайомлено з нововведеним нормативним документом ДСТУ 8749:2017 “Безпека дорожнього руху. Огородження та організація дорожнього руху в місцях проведення дорожніх робіт”.

Крім цього, очільник Служби автодоріг Львівщини наголосив на тому, що інженери Служби та підрядні організації повинні цілодобово контролювати стан автомобільних доріг державного значення для відповідного реагування.