Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Ремонт автомобільних доріг загального користування у Львівській області

Ремонт автомобільних доріг загального користування у Львівській області

Служба автомобільних доріг у Львівській області є балансоутримувачем доріг загального користування державного значення Львівської області. Служба доріг здійснює організацію утримання в належному технічному стані мережі автомобільних доріг загального користування державного значення Львівської області шляхом укладення договору підряду з організаціями, на які покладається обов’язок належного виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг в межах виділеного бюджетного фінансування.

У 2018 році відремонтовані такі ділянки автомобільних доріг державного значення у Львівській області:

- М-06 Київ — Чоп в межах міста Сколе протяжністю 14 км, про те, ця ділянка потребує влаштування верхнього шару асфальтобетонного дорожнього покриття;

- Р-15 Ковель — В.Волинський — Червоноград — Жовква на ділянці від с. Сілець до м. В.Мости протяжністю 8 км;

- Н-09 Мукачеве — Рахів — Богородчани — Ів.Франківськ — Рогатин — Бібрка — Львів в межах с.Давидів і с.Нові Стрілища на загальній протяжності 5 км виконувались роботи з підсилення основи та влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття, де є потреба влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття, а також влаштовано додаткові смуги руху в с.Давидів протяжністю 1,1км та в с.Нові Стрілища 0,6 км;

- Т-14-18 Нижанковичі — Самбір — Дрогобич — Стрий на ділянці м.Дрогобич — Самбір виконані роботи в межах Дрогобицького району від м.Дрогобич до межі із Самбірським районом. Необхідно продовжити ремонт на даній автомобільній дорозі до м.Самбір;

- М-06 Київ — Чоп на ділянці від м. Броди до с.Дуліби, якої офіційним представником по “Проекту покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м.Києва” являється представництво “Онур” виконані роботи протяжністю 40 км.

На замовлення Служби автодоріг у Львівській області на даний час ведуться ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування державного значення, а саме:

- капітальний ремонт автомобільної дороги Т-14-16 Львів — Пустомити — Меденичі на ділянці м. Пустомити — смт. Щирець;

- капітальний ремонт на автомобільній дорозі М-11 Львів — Шегині на двох ділянках та двох мостових переходах через річку Верещиця та потік в межах міста Городок;

- реконструкція мостового переходу в с.Заліски на автомобільній дорозі М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка.

На проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах державного значення з державного бюджету передбачені кошти 1024,8 млн. грн. Станом на сьогоднішній день виконані роботи на 441,7 млн. грн. Крім цього, в поточному році надійшли кошти з митних платежів в сумі 103,3 млн. грн, якими оплачені виконанні ремонтні роботи на автомобільних дорогах у 2017році.

На даний час в найкритичнішому стані є такі автомобільні дороги державного значення:

- Т-14-25 Миколаїв — Городок — Жовква — Кам’янка-Бузька — Бібрка на ділянці від м.Жовква до м. Кам’янка-Бузька — с.Великосілки;

- Т-14-02 Східниця — Пісочна (смт. Меденичі — с. Криниця та перевальна ділянка, Східниця - Борислав);

- Т-14-03 Грушів — Немирів;

- Т-18-06 Рівне — Млинів — Берестечко — Буськ — Перемишляни на ділянці с.Стремільче — м.Перемишляни (смт. Лопатин — м.Буськ).

Хочемо підсумувати, що мережа автомобільних доріг загального користування державного значення Львівської області станом на 01.01.2018 становить 1884,0 км, з них потребують капітального ремонту 320 км, поточного середнього ремонту - близько 734км. Крім цього, на балансі Служби автомобільних доріг у Львівській області є мости, в кількості 461шт., 80% яких потребують капітального ремонту.

Службою автомобільних доріг у Львівській області розроблені робочий проект на влаштування з’їзду на автомобільну дорогу М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська в м.Винники.

А також, розробляються техніко-економічне обґрунтування із залученням інвестицій міжнародних фінансових організацій для реалізації проекту «Будівництво північного обходу м. Львів», державний інвестиційний проект на проведення робіт з відновлення та покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільної дороги державного значення М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький - Знам’янка та державний інвестиційний проект будівництва нової автомобільної дороги Львів - Краковець.

Одночасно доводимо до відома, що Служба автомобільних доріг у Львівській області є замовником на експлуатаційне утримання та поточний середній ремонт автомобільних доріг місцевого значення, які з 01.01.2018 року знаходяться на балансі Львівської обласна державна адміністрації, на які виділено 796 млн грн з місцевого бюджету для проведення ремонтних робіт на протяжності 227 км.