Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Руху великовагового транспорту автомобільними дорогами у спеку ЗАБОРОНЕНО!

Руху великовагового транспорту автомобільними дорогами у спеку ЗАБОРОНЕНО!

Для максимального збереження дорожнього покриття на автомобільних дорогах загального користування від передчасних руйнувань заборонено рух великовагового транспорту загальною масою понад 24 тонни і 7 тонн на одну вісь у період підвищення температурних показників повітря понад 28 градусів тепла.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №879 від 27 червня 2007 року розділу “Загальні положення” пункту 3 контроль за вантажністю транспортних засобів здійснюється працівниками Управління Укртрансбезпеки та її територіальними органами, а також працівниками підрозділів Національної поліції, використовуючи при цьому 7 мобільних установок для зважування автомобільного транспорту на автомобільних дорогах загального користування у Львівській області.

Попри встановлені дорожні знаки та інформаційні панно на автомобільних дорогах загального користування деякі водії та перевізники великовагового транспорту і надалі порушують правила проїзду автодорогами при високих температурних показниках повітря.

Протягом місяця у Львівській області перевіряється близько 3000 транспортних засобів, при цьому виявлено 200 порушень.

Для запобігання деформації дорожнього покриття у вигляді колійності та просідань на автомобільних дорогах загального користування представниками Служби автомобільних доріг у Львівській області вжито такі заходи:

- встановлено інформаційні панно: “Увага! Рух великовагового транспорту з 10:00 до 22:00 заборонено при t> +28оС”;

- встановлено дорожні знаки:

      3.15 “Рух транспортних засобів, маса яких перевищує 24т, заборонено”;

      3.16 “Рух транспортних засобів, навантаження на вісь яких перевищує 7т, заборонено;

      7.4.4 “Час доби, протягом якої діє знак” (10:00 — 22:00).

Одночасно, спільно з органами місцевої влади та національної поліції визначено 51 місце тимчасового відстою великовагового автотранспорту.

Про ведення обмежень руху великовагового транспорту на автомобільних дорогах Львівської області проінформовано населення через теле-радіо компанії, друковані та інтернет ресурси засобів масової інформації Західного регіону України. Інформацію також розміщено на офіційному веб-сайті Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Служба автомобільних доріг у Львівській області вкотре звертається до водіїв та перевізників великовагового транспорту щодо виконання вимог Правил дорожнього руху в частині дотримання вагових параметрів.