Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » В боротьбі із стихією

В боротьбі із стихією

Беручи до уваги досвід та спостереження погодних умов за попередні роки, фахівці Служби автомобільних доріг у Львівській області виділили окремі райони Львівської області, де найчастіше взимку виникають стихійні явища, а саме: Радехівський, Бродівський, Золочівський, Дрогобицький, Сколівський (Ужоцький перевал), Турківський (Орявський, Івашківсько-Латорицький перевал) та передбачили локацію важкої техніки для боротьби із наслідками несприятливих погодних умов.

Основним підрядником у здійсненні експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування у Львівській області є ДП «Львівський облавтодор». Однак, для філій ДП «Львівський облавтодор» основною проблемою для забезпечення належного експлуатаційного стану автомобільних доріг - є застарілий парк спеціальної техніки, що потребує оновлення та брак працівників.

Для здійснення належного експлуатаційного стану автомобільних доріг в зимовий період, задля безпеки руху та безперебійного руху транспорту, Служба автомобільних доріг у Львівській області вперше вдалась до залучення інших підрядних організацій.

Зокрема, в зимовий період 2016-2017 років експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування, окрім ДП “Львіський облавтодор”, здійснюють такі  підрядні організації як ПП “РОМА”, ТзОВ “Авакс-Проф”, ТзОВ «ОНУР». Службою автомобільних доріг у Львівській області спільно з Департаментом дорожнього господарства транспорту та зв'язку Львівської ОДА  на даних підприємствах здійснено  перевірку щодо готовності спеціальної техніки, яка задіяна під час зимового утримання та наявності необхідної кількості протиожеледних матеріалів.

З метою оперативної роботи взимку для підрядників розроблені графіки чергування працівників на період ускладнення погодних умов та недопущення заторів в дорожньому русі і розчищення автомобільних доріг від снігу.

Попри все, Служба автомобільних доріг у Львівській області спільно з підрядними дорожньо-експлуатаційними організаціями  постійно вживає всі необхідні заходи задля безпеки дорожнього руху та комфорту громадян .