Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Водії, пам’ятайте, Вас чекають вдома!

Водії, пам’ятайте, Вас чекають вдома!

На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області активно проводяться роботи для підвищення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування.

Станом на сьогоднішній день нанесено горизонтальну дорожню розмітку протяжністю 897,3 км, встановлено дорожніх знаків в кількості 686 шт., а також встановлено та відремонтовано металеве бар’єрне огородження протяжністю 9,2 км.

Крім цього, активно продовжуються роботи з ремонту автомобільних доріг загального користування області.

Незважаючи на активне проведення робіт на автомобільних дорогах для підвищення комфорту та безпеки дорожнього руху, трапляються дорожньо-транспортні пригоди і часто з летальними наслідками.

На основі статистичних даних можна зробити висновок, що на відремонтованій ділянці кількість ДТП підвищується в середньому на 30%, що свідчить про безвідповідальність водіїв на дорозі.

Виходячи із жахливої статистики аварійності на дорогах Львівщини, найвагомішими причинами аварій на дорозі є перевищення дозволеної швидкості, недотримання безпечності дистанції, виїзд на зустрічну смугу, керування в нетверезому стані.

Служба автомобільних доріг у Львівській області нагадує водіям про те, що безпека руху на дорозі, в першу чергу, залежить від них.