Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » З початку року порушників норм вагового контролю оштрафовано на понад 12 тис євро

З початку року порушників норм вагового контролю оштрафовано на понад 12 тис євро

За час роботи  з початку поточного року станом на 04 травня проведено 3 022 контрольних зважування та виявлено 95 порушень. З порушників норм вагового контролю стягнуто кошти в розмірі 12 363,3 євро.

Найчастіше порушниками норм вагового контролю стають вітчизняні транзитні перевізники, що перевозять будівельні матеріали, ліс, металобрухт тощо. В літній період і до пізньої осені найбільше порушень у агроперевізників, адже саме в цей час йдуть збори врожаїв.

Нагадуємо, з метою збереження автомобільних доріг Львівщини та недопущення руйнації дорожнього покриття на автомобільних дорогах державного значення працює пересувний габаритно-ваговий комплекс (ПВГК), здійснюючи контрольні зважування вантажівок вагою понад 24 тони та навантаженням на вісь понад 7 тонн.

Запровадження вагового та габаритного контролю, який здійснюється спільно Укравтодором, Укртрансінспекцією та підрозділами МВС України, сприяє спрощенню процедури контролю за проїздом великовагового та великогабаритного автотранспорту та допоможе зберегти дороги від руйнувань, особливо в літній період.

Порядок здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування.