Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Зимове утримання автомобільних доріг

Зимове утримання автомобільних доріг

Сьогодні, 20 грудня, розпочатий науково-практичний семінар “Зимове утримання автомобільних доріг: актуальні питання та сучасні підходи”, який відкривав в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак. У семінарі взяли участь керівники Служб автомобільних доріг в областях та підпорядковані підприємства.

Керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор також привітав всіх гостей міста Лева: “Для якісного виконання робіт з будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг нам необхідні зустрічі за круглим столом де ми зможемо ділитися досвідом”.

Модератором семінару є керівник Державного підприємства “Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна”, кандидат економічних наук.

У ході семінару обговорили багато актуальних питань:

- сучасні матеріали та технології зимового утримання автомобільних доріг;

- питання запровадження довгострокових контрактів на експлуатаційне утримання автомобільних доріг;

- публічні закупівлі: рекомендації щодо формування очікуваної вартості робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг;

- удосконалення системи ціноутворення при виконанні робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг;

- підходи до визначення розміру коштів на утримання служби Замовника;

- створення конкуренції на ринку робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг.

21 грудня відбудеться виїзна нарада на виробничу базу підрядної організації, яка працює на території Львівської області в межах Контракту на основі кінцевих результатів на утримання автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ — Чоп. Це перший в Україні контракт, що передбачає оплату послуг утримуючої організації не за виконані обсяги робіт, а за результат — експлуатаційний стан автомобільної дороги. Крім цього, це перший досвід залучення приватного сектору до експлуатації доріг.