Служба автомобільних доріг
у Львівській області

 • 19.11.2018
  Відкритий для руху новозбудований з’їзд у м. Винники

  Відкритий для руху новозбудований з’їзд у м. Винники

  Транспортна розв’язка на перехресті автомобільних доріг загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп та М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська у м. Винники набула нового вигляду. Сьогодні, 19 листопада, відкрили для руху транспорту новозбудований з’їзд за напрямком Тернопіль – Чоп.
  З’їзд для руху транспортних засобів відкривали начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор, його заступник Юрій Яблонський, в.о. директора Департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації Роман Кокотайло та представники підрядної організації «Онур Конструкціон Інтернешнл», яка виконувала ремонтно-будівельні роботи на цьому об’єкті.
  «За моєю ініціативою були розпочаті роботи над проектом удосконалення цієї транспортної розв’язки, оскільки на перетині двох автомобільних доріг міжнародного значення спостерігалася висока аварійність. Безпосередньо роботи з будівництва з’їзду з автомобільної дороги державного значення М-09  Тернопіль – Львів – Рава-Руська на автомобільну дорогу М-06 Київ – Чоп для лівоповоротного руху за напрямком Тернопіль – Чоп завершені за рекордно малий проміжок часу  - 3 місяці. Така транспортна розв’язка дасть можливість зменшити затори на автомобільних дорогах та, головне, зменшити аварійність» - прокоментував Р. Кандибор, начальник Служби автодоріг.
  На з’їзді влаштовано три шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім підсиленням основи, бортовий камінь та виконанні роботи з організації дорожнього руху, а саме: нанесено дорожню горизонтальну розмітку, влаштовані дорожні знаки та бар’єрне огородження, а також, для безпеки дорожнього руху у темний час доби влаштовано зовнішнє електроосвітлення. Крім цього, виконанні роботи з поширення проїзної частини автомобільної дороги М-06 Київ — Чоп - збудовано смугу гальмування.
  Новозбудований з’їзд, загальною довжиною будівництва 361 м, є частиною транснаціонального коридору GO Highway, який з’єднує Чорне море з Балтійським.  Роботи проводились за рахунок коштів державного бюджету у сумі 28 млн. грнивень. 

 • 14.11.2018
  Ремонт ще одного моста у Львівській області добігає до завершення

  Ремонт ще одного моста у Львівській області добігає до завершення

  Ремонтно-будівельний сезон 2018 року завершується. Тому дорожники активно працюють в межах капітального ремонту на автомобільній дорозі М-11 Львів – Шегині у м. Городок. Особливу увагу приділяють ремонту мостового переходу в місті, через який рух транспорту був заборонений і здійснювався в обхід міста. Працівники дорожньої галузі працювали до пізньої ночі, аби дозволити рух транспортних засобів через міст у найкоротший термін. На вказаному об’єкті влаштували останній (верхній) шар асфальтобетонного дорожнього покриття, бар’єрне та перильне огородження. В результаті дозволений рух транспортних засобів через міст.

 • 12.11.2018

  Розпочала роботу новостворена Громадська рада при Службі автомобільних доріг у Львівській області

  9 листопада відбулося І засідання Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Львівській області. У ході засідання було обрано голову Громадської ради та трьох його заступників. Головою став Н. Лисяк, який є представником Громадської організації «Розвиток Громади».

 • 8.11.2018

  Безпека руху – пріоритет дорожників Львівщини

  На автомобільній дорозі державного значення М-09 Тернопіль – Львів – Рава–Руська на ділянці Тернопіль – Львів продовжуються роботи із забезпечення безпеки дорожнього руху. На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області розпочаті роботи із влаштування дорожньої розмітки - шумових смуг у зонах пішохідних переходів. Смуги яскраво червоного кольору влаштовують на дорожньому покритті, під час наїзду на які колеса та підвіска транспортних засобів створюють вібрацію та шум, тим самим привертаючи увагу водіїв про наближення до небезпечної ділянки.

 • 2.11.2018

  Контроль якості виконаних робіт

  Інженерами Служби автомобільних доріг у Львівській області постійно ведеться контроль якості, технологія та обсяги виконання ремонтно — будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування. Службою перевіряється температурний режим використання асфальтобетонних сумішей, товщина, рівність та ухил улаштованого дорожнього покриття; відбираються зразки - керни укладених асфальтобетонних шарів для проведення лабораторних досліджень тощо.

 • 2.11.2018
  Відремонтовано ще один міст на Львівщині

  Відремонтовано ще один міст на Львівщині

  Завершені роботи з капітального ремонту мостового переходу на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-14-16 Львів — Пустомити — Меденичі в межах міста Пустомити. Попереду роботи з влаштування тротуарів та освітлення на підходах до моста, а також нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

 • 30.10.2018
  Відновлення мостів у Львівській області

  Відновлення мостів у Львівській області

  На автомобільних дорогах Львівської області є 1646 мостів загальною протяжністю 31 519 п.м., з яких 461 міст — на автомобільних дорогах державного значення та 1 185 — на автомобільних дорогах місцевого значення.

 • 24.10.2018
  Реконструкція моста на автомобільній дорозі М-12  Стрий - Тернопіль- Кропивницький - Знам'янка триває

  Реконструкція моста на автомобільній дорозі М-12 Стрий - Тернопіль- Кропивницький - Знам'янка триває

  На автомобільній дорозі М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка у Жидачівському районі триває реконструкція моста через р. Дністер. Роботи виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області. Загальна вартість реконструкції становить 222,2 млн. гривень. У 2018 році на проведення робіт з державного бюджету виділено 50 млн. Роботи планують завершити до кінця 2019 року.

 • 23.10.2018

  Спільна робота завжди ефективніша

  2 млн. гривень виділила Радехівська міська рада на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-10 Броди — Червоноград у межах міста Радехів, де замовником виступає Служба автомобільних доріг у Львівській області. Це найбільша сума коштів, виділена у поточному році органами місцевого самоврядування на ремонт автомобільних доріг нашої області.

 • 22.10.2018

  На Львівщині триває будівництво з'їзду з автомобільної дороги у посиленому темпі

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області активно будують з’їзд з автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська на автомобільну дорогу державного значення М-06 Київ — Чоп для лівоповоротного руху за напрямком Тернопіль — Чоп у місті Винники.